Zakupy z FaniMani

Jeżeli robisz zakupy w internecie, możesz nas bezpłatnie wspierać! Zbliża się czas, kiedy zaczynamy kupować świąteczne prezenty Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl Ty nic nie dopłacasz!

Zacznij wymyślać bożonarodzeniowe prezenty już teraz i zobacz, jak kupić je online z bezpłatną darowizną https://fanimani.pl/tpn/

Możesz skorzystać z oferty ponad 1500 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl 
Jeśli zarejestrujesz się z tego linku - https://fanimani.pl/.../d6b144c8b3214fa683d8c1a6e04b127b/- i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł.

2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie "Przypominajka FaniMani" do przeglądarki 
To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. 
Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani - https://fanimani.pl/tpn/ - aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo - gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę - wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizn

3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore).

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1500 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dziękujemy, że jesteś z nami!