I Ty możesz zostać Budowniczym
Wyjątkowego Domu

Zapraszamy do odwiedzin na budowę. 

Zaplecza gospodarcze w Wyjątkowym Domu

Prezentujemy kilka zdjęć wyjątkowej przestrzeni -zapleczy gospodarczych. To właśnie na tych przestrzeniach powstaną pomieszczenia kuchenne, magazyny oraz inne pomieszczenia które usprawnią funkcjonowanie Mieszkańców i pracowników Domu. Wszystko powstaje dla ich przyjemnej , efektywnej i komfortowej pracy.

Klatka schodowa w „Wyjątkowym Domu”

Powstaje nowa klatka schodowa która dostosowana jest do obowiązujących standardów i przepisów przeciw pożarowych. To będzie swobodna i bezpieczna przestrzeń do poruszania się dla wszystkich osób w Wyjątkowym Domu.

Boisko sportowe w „Wyjątkowym Domu”

W naszym Domu propagujemy zdrowy styl życia, stawiamy na aktywność ruchową. Zadbamy o to aby, Mieszkańcy jak najwięcej czasu mogli spędzać na świeżym powietrzu. W ramach tego wykorzystamy znajdujące się na terenie boisko sportowe, które zostanie w przyszłości odpowiednio wyposażone w sprzęt sportowy, umożliwiając tym samym możliwość realizowania różnych form treningów. To na tym terenie zorganizujemy min zajęcia zajęcia slow joggingu, jogi, smovies.

Prezentujemy pokój mieszkalny w Wyjątkowym Domu

Przestrzeń do odpoczynku w Wyjątkowym Domu

Wyjątkowy Dom będzie czekał na swoich gości, przez cały rok. Personel wraz z domownikami będzie o nich dbał, by czuli się tu wyjątkowo.

Tu właśnie powstaje miejsce do którego zawsze będzie mogła przyjechać rodzina, osoby bliskie. Po to by móc razem spędzić wspólnie czas. Powstaje komfortowa i bezpieczna przestrzeń która będzie wyposażona w piękne sofy czy w fotele . Projektanci zadbali o każdy detal min. o obrazek na ścianie, regał z książkami czy otaczającą zieleń. Wszystko po to, by w pięknych wnętrzach po prostu czuć się dobrze, jak w domu. To tutaj będzie można wspólnie porozmawiać, poczytać czy zwyczajnie odpocząć i zrelaksować się. 

Prace remontowo wykończeniowe w "Wyjątkowym Domu"

Wyjątkowy Dom będzie czekał na swoich domowników. Ekipa budowlana dba aby, ściany i sufity były gładziutkie i równiutkie sami zobaczcie. 

Zapraszamy do obejrzenia kuchni w „Wyjątkowym Domu”

Terapia zajęciowa w "Wyjątkowym Domu".

Wyjątkowy Dom to również terapia zajęciowa, stosowana dla usprawniania osób z dysfunkcjami. Terapia ta, to wiele metod i możliwości pracy z Mieszkańcami, będziemy wspierać ruchowo, intelektualnie czy manualnie. Budujemy pomieszczenia w których prowadzone będą zajęcia w czasie których podejmowane będą działania na rzecz aktywizowania uczestników. Dziś prezentujemy pomieszczenia w których, każdy będzie spełniać swoje pasje, rozwijać zainteresowania. Wspólne terapie będą również umacniać i budować wartości wewnętrzne. Prace trwają. Powstało wnętrze w którym zakończono działania związane z położeniem już instalacji elektrycznej, odpowiednio dostosowując ją do potrzeb tego miejsca.

Elewacja budynku w "Wyjątkowym Domu".

Projektanci Domu dbają o każdy szczegół, tu wszystko jest przemyślane i dokładnie zaplanowane zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. W Wyjątkowym Domu dbamy o estetykę budynku na zewnątrz poprzez odpowiedni dobór kolorystyki elewacji i docieplenie samego budynku. Prace  ermomodernizacyjne mają na celu nie tylko zmniejszenie zapotrzebowania budynku na energię ale również stanowią ochronę budynku i dodatkowo upiększają Wyjątkowy Dom na zewnątrz. 

Zapraszamy do obejrzenia filmików.

Łazienki w "Wyjątkowym Domu".

Projektanci Wyjątkowego Domu stworzyli szyte na miarę potrzeb przyszłych Mieszkańców łazienki. Wnętrza będą nie tylko eleganckie ale, przede wszystkim komfortowe i funkcjonalne. Łazienki są zaprojektowane w nowoczesnym stylu i w pełni bezpieczne. Każdy szczegół odgrywa tu ogromną rolę. Powstają nietuzinkowe wnętrza w których zadbaliśmy o każdy drobny detal. Tutaj ważny jest kolor, rozmiar płytki czy, odpowiednie oświetlenie. 

Wszystko po to, by po prostu czuć się dobrze jak, w domu. W Wyjątkowym Domu każdy z domowników będzie mógł zadbać o czystość i pobyć w przyjemnym wnętrzu w otoczeniu przedmiotów i ulubionych swoich rzeczy.

Pokój mieszkalny w "Wyjątkowym Domu".

Budowa trwa - powstaje unikalny kompleks trzech Wyjątkowych Domów. Aktualnie prezentujemy zdjęcia z budowy Domu dla osób, które przebywać będą tu tymczasowo. Mieszkańcy tego Domu będą usamodzielniani i aktywizowani zawodowo, po to by móc wrócić do środowiska i niezależnego życia. Dużo już zostało zrobione, całość została odpowiednio dostosowana do potrzeb przyszłych Mieszkańców. Wnętrza, które powstają spełniają wszystkie normy i zasady bezpieczeństwa. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o przyszłych lokatorach zgodnie ze wszystkimi standardami. Znajdują się tu pokoje z własnymi łazienkami, pomieszczenia socjalne, kuchenka, magazyny, dyżurka.

Dziś prezentujemy zdjęcia pokoju mieszkalnego w którym trwają prace wykończeniowe. Zakończono już w nim prace elektryczne, hydrauliczne. Ściany są tynkowane i planowane jest w nim rozpoczęcie kolejnych prac. Wszystko dzieje się po to, by Wyjątkowym Domu jego Mieszkańcom żyło się przyjemnie i komfortowo.

Prezentujemy dyżurkę pielęgniarską.

Sale gimnastyczną.